Zapomniana Dolina
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Ostatnio na forum
Najnowsze tematy
· Grabowieckie swietow...
· Nuda
· osrodek zdrowia
· Wybory c.d.
· SPRZEDAM PIEC
Najciekawsze tematy
· złoża gazu ziem... [280]
· WYBORY WÓJTA [215]
· Grabowieckie swie... [23]
· PAWEX 2009 [23]
· obojętność w g... [22]
Aktualnie online
· Gości online: 1

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 178
· Najnowszy użytkownik: grzegorzpietka

Odwiedziny gości
Dziś:3
Wczoraj:245
W tym tygodniu:644
W tym miesiącu:248
W tym roku:29,804
Wszystkich:820,346

Newsletter
Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o aktualnościach załóż konto i wpisz się na listę.
DOŁĄCZ DO NAS!

    

MAM TALENT
Powitanie
Grabowiec położony jest w północno-wschodniej części powiatu zamojskiego w centralnej części działów grabowieckich stanowiących wschodnią część Wyżyny Lubelskiej.
Gminę przecinają dwa główne szlaki komunikacyjne: droga od Skierbieszowa przez Grabowiec do Hrubieszowa oraz droga od Wojsławic przez Grabowiec do Miączyna. Ponadto droga nr 48310 łączy Grabowiec z Uchaniami a jej odgałęzienie łączy Grabowiec z gminą Trzeszczany Wszystkie wymienione odcinki wchodzą w skład dróg powiatowych.
Na terenie gminy występują zabytki. Są to dawne budynki podworskie wraz z okalającymi resztkami zadrzewienia w byłych parkach, kościół parafialny w Grabowcu oraz cmentarze grzebalne... [czytaj więcej]

Podwórko NIVEA - Rodzinne miejsca zabaw

Już od lutego w Polsce zaczną powstawać niepowtarzalne place zabaw dla całej rodziny. W ten sposób marka NIVEA chce przekonać rodziców, że wspólne oglądanie telewizji czy granie na komputerze to nie najlepszy pomysł na spędzanie wolnego czasu razem.

„Podwórko NIVEA”
będzie miejscem, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Wyposażone zarówno w nowoczesne elementy i miejsce na klasyczne zabawy popularne od pokoleń sprawi, że nawet współcześni rodzice będą mogli znów poczuć się jak dzieci. Gra w klasy czy zabawa na trzepaku pozwoli im przenieść się w czasy dzieciństwa i znaleźć wspólny język z najmłodszymi.

 

WARTO ZOBACZYĆ
         AKTUALNOŚCI
Tydzień z Internetem
GMINNA BIBLIOTEKA PUBLICZNA W GRABOWCU

Gminna Biblioteka Publiczna przy współpracy z Gminnym Ośrodkiem Kultury w Grabowcu po raz kolejny przyłączyła się do ogólnopolskiej kampanii „Tydzień z Internetem”. Myśl przewodnia tegorocznego Tygodnia z Internetem nawiązuje do tematyki inicjatyw Komisji Europejskiej podejmowanych na rzecz zdobywania i rozwijania umiejętności cyfrowych potrzebnych pracownikom w nowoczesnej gospodarce.

FINAŁ LIGI LZS ZAMOŚĆ - 2015
SPORT

W sobotę 28 marca 2015 roku w Zespole Szkół nr 5 w Zamościu odbył się finał Ligi Ludowych Zespołów Sportowych Piłki Siatkowej - dziewcząt (gimnazja) i kobiet. Gminę Grabowiec reprezentowały drużyny: Gimnazjum Grabowiec oraz Zespół Szkół Grabowiec...

KSM Grabowiec zaprasza na krótki występ...
KSM

W niedzielę 22 marca 2015 roku w kościele parafialnym w Grabowcu, grupa młodzieży z Katolickiego Stowarzyszenia Młodych przygotowała, krótki występ. Jednocześnie w budynku „starej plebanii” odbył się Kiermasz Wielkanocny, na którym można było kupić ozdoby świąteczne, wykonane przez pracownię plastyczną Gminnego Ośrodka Kultury oraz dzieci i młodzież z Zespołu Szkół w Grabowcu.

72 Rocznica Wysiedlenia Grabowca i Okolic
GRABOWIEC

W niedzielę, 22 lutego 2015 roku obchodziliśmy 72 rocznicę Wysiedlenia Grabowca i okolic. Najważniejszą część uroczystości stanowiła Msza Św. odprawiona w intencji Ojczyzny przez księży: kanclerza Adama Firosza oraz proboszcza Zygmunta Żółkiewskiego. Po nabożeństwie przedstawiciele władz samorządowych, kombatanci i pozostali goście złożyli kwiaty przy tablicy upamiętniającej wysiedlenie...

Studio Orange przedstawia utwór: Z Kopyta kulig rwie
GOK Grabowiec

Podczas tegorocznych ferii zimowych odbyły się zajęcia w Studio Orange znajdującym się w Gminnym Ośrodku Kultury w Grabowcu. Podczas zajęć muzycznych dzieci i młodzież przygotowywały utwór „Z kopyta kulik rwie”. Efekt pracy można zobaczyć w postaci teledysku.

Podsumowanie ferii zimowych 2015
GOK Grabowiec

W czasie tegorocznych zimowych ferii, jak co roku, Gminny Ośrodek Kultury oraz Gminna Biblioteka Publiczna proponowali dzieciom wiele atrakcji tak, aby każdy znalazł coś dla siebie i mógł ciekawie spędzić czas wolny od nauki w szkole.


Mini Studio Orange przestawia utwór: Modlitwa
GOK Grabowiec

Mini Studio Orange, które znajduje się w Gminnym Ośrodku Kultury w Grabowcu przedstawia Państwu kolejny utwór przygotowany przez wychowanków i instruktorów pracowni muzycznej. Zarejestrowaliśmy piosenkę Bułaty Okudżawy „Modlitwa”, którą wybrała i zaśpiewała Oliwia Adamczuk (kl. 5, ZSz w Grabowcu). Towarzyszyli jej: Gabrysia Koszel (kl. 1, Gimnazjum w Grabowcu), Hubert Fedurek (kl. 6, ZSz w Grabowcu) oraz instruktorzy GOK: Karol Chilewicz i Dominik Kordyś.